به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار شد؛

کارگاه آموزشی مدیریت روابط عمومی هوشمند

ویژه مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه‌های سراسر کشور
۰۶ تیر ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۸ کد : ۶۲۵۸۰ اخبار اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۷۵۳
کارگاه آموزشی مدیریت روابط عمومی هوشمند، ویژه مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه‌های سراسر کشور، به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار شد.
کارگاه آموزشی مدیریت روابط عمومی هوشمند

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه مازندران، کارگاه آموزشی"مدیریت روابط عمومی هوشمند" به همت دبیرخانه شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه ۲ کشور و با همکاری اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به میزبانی دانشگاه مازندران از طریق سامانه وبینار و صفحه اجتماعی روابط عمومی دانشگاه برگزار شد.

حسین یحیی‌زاده مدیر روابط عمومی دانشگاه مازندران و دبیر منطقه ۲ کشور با اعلام این خبر افزود: در این کارگاه که با حضور حدود ۴۳۰ نفر از مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری سراسر کشور، برگزار شد؛ دکتر حمید شکری خانقاه مدیر دپارتمان روابط عمومی و مدیر برند برنامه اروپاییESCO در ایران و عضو هیات ژوری از طرف دانشگاه MGU فرانسه به آموزش سرفصل‌های اختصاصی در خصوص مدیریت هوشمند در روابط عمومی پرداخت.

یحیی‌زاده یادآور شد: این کارگاه آموزشی، چهارمین دوره مهارت‌افزایی است که بر اساس ابلاغیه اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در منطقه دو کشور برگزار شد.
س.ر ۶۲