به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری؛

کارگروه روابط عمومی های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور برگزار شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۴ کد : ۵۵۱۹۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۸
کارگروه روابط عمومی های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد.
کارگروه روابط عمومی های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری دکتر بابایی زاد معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در این نشست گفت: پیام انقلاب اسلامی ایران با رهبری مقام معظم رهبری در همه جهان فراگیر شد و همه باید در این امر تلاش مضاعف داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه روابط عمومی‌ها به عنوان پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری در ارتباط با سازمان‌ها، جامعه و رسانه‌ها تلاش ویژه ای انجام می‌دهند اظهار داشت: باید به اهمیت نشر دستاوردهای علمی و پژوهشی و بازخورد آن توجه ویژه ای داشت چون نمایانگر تلاش و عملکرد مراکز علمی می‌باشد.
دکتر بابایی زاد با بیان اینکه تجهیز روابط عمومی‌ها نوعی سرمایه گذاری می‌باشد افزود: با این کار در مسیر رسیدن به اهداف دانشگاه، پیش بینی و آینده نگاری می‌توانیم موفق عمل می‌کنیم.
در این نشست دکتر حسین یحیی زاده دبیر روابط عمومی‌های دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه دو با بیان وجود کمبود اعتبار در حوزه روابط عمومی گفت: باید نگاه تخصصی به جایگاه روابط عمومی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی شود تا با رفع مشکلات شاهد ارتقای بیشتر در این حوزه باشیم.
دکتر یحیی زاده با اشاره به اینکه برای اجرای اهداف و رسالت‌های روابط عمومی، دانشگاه‌ها و پارک‌ها باید حمایت ویژه داشته باشند اظهار داشت: اگر روابط عمومی‌های منطقه از لحاظ امکانات، تجهیزات و وسایل مجهز شوند و مدیران روابط عمومی ارتباط‌شان را با رسانه‌ها تقویت نمایند، می‌توان در جهت اعتماد سازی قدم‌های محکمی برداشته شود.
وی برگزاری ۲۵ نشست در منطقه ۲ و برگزاری ۲۴ دوره مهارت افزایی برای کارکنان، برگزاری ۳ نشست تخصصی در منطقه ۲، برگزاری ۷ جشنواره تجلیل از روابط عمومی‌ها و ۳ جشنواره فیلم کوتاه را بخشی از فعالیت‌های مدیران روابط عمومی منطقه ۲ برشمرد.
س. س ۵۱/ ل. م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷