به میزبانی پژوهشگاه نیرو؛

همایش علمی تخصصی روابط عمومی و پایداری ملی برگزار شد

۲۴ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۶ کد : ۴۴۸۱۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۴۳
«همایش علمی – تخصصی روابط عمومی و پایداری ملی» صبح امروز (دوشنبه ۲۴ دی‌ماه) با موضوعات مدیریت ارتباط با رسانه‌ها در زمان تهدید و بحران، دفاع و مقابله در جنگ رسانه‌ای با رویکرد پایداری اقتصادی، روابط عمومی و اطلاع‌رسانی در تهدید و بحران و.. در مرکز همایش‌های خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد.
همایش علمی تخصصی روابط عمومی و پایداری ملی برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط وزارت علوم، این همایش با حضور سردار جلالی رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور، دکتر محبی رئیس دیوان داوری اتاق بازرگانی بین المللی، دکتر حمید ضیایی‌پرور معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد، دکتر حسین امامی عضو شورای اطلاع رسانی و تبلیغات شبکه بانکی کشور و دکتر پور آذین رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسی سپهرصدرای تهران، دکتر داوود زارعیان معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی کشور از جمله وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
گزارش اهمیت علمی همایش، سیاست‌های رسانه‌ای پدافند غیر عامل، فناوری‌های آینده و ساختار نوین روابط عمومی‌ها، روابط عمومی و اطلاع‌رسانی در تهدید و بحران، شبکه‌های اجتماعی و مدیریت تهدید و بحران، مدیریت ارتباط با رسانه‌ها در زمان تهدید و بحران، دفاع و مقابله در جنگ رسانه‌ای با رویکرد پایداری اقتصادی و... از جمله محورهای مطرح شده در این همایش بود.
در این پنل کارکنان روابط عمومی وزارت علوم نیز برای ارتقای سطح آموزه های حرفه ای در این حوزه شرکت داشتند.
در پایان نیز جلسه پرسش و پاسخ در رابطه با هر یک از محورها برگزار شد.
ز.ح ۷۴/ ل.م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷